Razem 311 039 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
12.09.2019 11:03

Kwestionariusz PERSO.IN® umożliwia poznać różnice indywidualne. Wypełnienie testu skutkuje wygenerowaniem opisu osobowości wypełniającego. Po badaniu dostaje się indywidualny raport wskazujący cechy osobowości, predyspozycje i instrukcje jak najefektywniej wykorzystać je w funkcjonowaniu prywatnym i zawodowym. Praca daje dużą satysfakcję, gdy jest dopasowana pod nasze indywidualne ukierunkowanie. Znajomość osobowości, mocnych i słabych stron może pomóc dokonywać lepszych wyborów.

Nasz test jest to narzędzie, które zawiera 150 pytań. Dzięki którym możliwy jest opis osobowości w obszarach postaw w stosunku do innych, otwartości na doświadczenia, podejścia do zobowiązań, podejmowania aktywności i kontaktów z ludźmi oraz sposobów reagowania na stresowe sytuacje.

Obszerny opis znajduje się w Raporcie Osobistym. Składa się on z około 40 stron, z informacją o tym jaki jesteś, obszarami, w których możesz być dobrym oraz możliwymi ryzykami. Ponadto można zapoznać 10 stylów zachowań i reakcji charakteryzujących ludzi. Jest możliwość też umówienia konsultacji z trenerem PERSO.IN® w celu omówienia raport i w pełni wykorzystać swój potencjał. Raport osobisty kończy się linkiem do Raportu Komunikacyjnego. Zawiera on informację w jaki sposób z tobą rozmawiać, w jaki sposób cię motywować, co cię interesuje i co wpływa na satysfakcję z pracy. Istnieją też Raporty Komunikacyjne dla grup, używane przez wykwalifikowanych trenerów na szkoleniach.

Istnieją też raporty składające się z jednej strony nazywane OnePager. Dedykowane są dla grup i klientów indywidualnych. Dzięki nim można zobaczyć co wpływa na motywację osoby badanej, jakie działania lubi, co uznaje za wartościowe, a czego unikać w komunikacji.

Narzędzie skonstruowane jest na podstawie szeroko wykorzystywanej przez psychologów koncepcji Wielkiej Piątki. Spełnia standardy psychometryczne dla kwestionariuszy psychologicznych.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 12.09.2019 11:03
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 647817
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe wyposażenie mieszkania
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: c (niezarejestrowany)
Województwo: Podkarpackie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48539555345
Web: perso.in/
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe wyposażenie mieszkania Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe wyposażenie mieszkania
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)