Razem 252 562 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

MULTIMAG – rewelacyjny wynalazek, potrzebny w każdym domu i w każdej firmie ! Administratorzy budynków mieszkalnych i producenci warzyw ekologicznych, są zachwyceni działaniem wody uzdatnionej przez multimagi!

Warto poznać opinie ekspertów i użytkowników -

zapraszamy http://multimag.firmy.net/opinie-klientow.html

Patenty : USA, EU,PL Światowe nagrody: Bruksela, Genewa, Budapeszt

„Gdy mówią, że coś jest niemożliwe – my przedstawiamy fakty, dowody i opinie, które wykazują, że się mylą” ( BKM TRUST International)

Najnowsze rozwiązania techniczne, stosowane w instalacjach wodnych – potrzebują multimaga, aby zapewnić wodzie walory zdrowotne, usunąć kamień wodny , zwiększyć sprawność filtrów i urządzeń do uzdatniania wody, obniżyć zużycie środków chemicznych, zmniejszyć zużycie energii elektrycznej i cieplnej, poprawić smak, zapach i klarowność wody oraz zwiększyć wzrost kwiatów i warzyw.

MULTIMAG redukuje różne osady we wnętrzu urządzeń i instalacji wodnych, jako siedlisk groźnej bakterii Legionella.

Kamień wodny w instalacjach, zmniejsza przekrój przewodów oraz sprawność wymiany ciepła ze względu na złą przewodność cieplną, 20 razy mniejszą od stali.

Straty energii cieplnej spowodowane osadami kamienia wodnego wynoszą nawet 40 procent. Rosną koszty energii elektrycznej pobieranej przez pompy z uwagi na wzrost oporów przepływu wody.

W domach i w mieszkaniach, MULTIMAG chroni grzejniki i instalacje c.o. oraz grzałki pralek, ekspresów do kawy i czajników elektrycznych przed zarastaniem osadami węglanu wapnia, magnezu i żelaza. Ułatwia utrzymanie czystości i estetyki łazienek i kuchni.

W instalacjach pomp ciepła i systemów solarnych zapewnia lepszą drożność przewodów, poprawia wymianę ciepła i chroni przed awariami.

W wielu krajach świata stwierdzono obniżenie kosztów finansowych oraz znaczną poprawę jakości pracy kotłów wodnych i wymienników ciepła.

Naukowcy i praktycy wykazali, że woda uzdatniona magnetycznie ma bardzo korzystny wpływ na rozwój kwiatów i warzyw, gdyż przyspiesza metabolizm komórek i jest lepiej wchłaniana przez korzenie roślin.

Szczególnie docenili to producenci warzyw ekologicznych, którzy nie stosują środków chemicznych.

Korzystny wpływ wody magnetyzowanej na organizm człowieka potwierdzają badania naukowe, wykonane w USA, Chinach, Japonii, Rosji i w Australii. Stwierdzono rozszerzanie naczyń krwionośnych, zmniejszenie krzepliwości krwi, lepsze wychwytywanie tlenu, zmniejszenie poziomu cholesterolu, regeneracje tkanek i wydalanie toksyn.

Ludwik Pasteur twierdził, że 90 % chorób wypija człowiek z wodą !

www.multimag.pl

Cennik podany na stronie.

Cena podana w ogłoszeniu jest ceną przykładową.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 27.10.2014 12:11
Cena: 160 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 361114
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe wyposażenie mieszkania
Widea (0)
 
Zdjęcia (7)
 
MULTIMAG – rewelacyjny wynalazek  w domu i firmie. - Zdjęcie nr 1MULTIMAG – rewelacyjny wynalazek  w domu i firmie. - Zdjęcie nr 2MULTIMAG – rewelacyjny wynalazek  w domu i firmie. - Zdjęcie nr 3MULTIMAG – rewelacyjny wynalazek  w domu i firmie. - Zdjęcie nr 4MULTIMAG – rewelacyjny wynalazek  w domu i firmie. - Zdjęcie nr 5MULTIMAG – rewelacyjny wynalazek  w domu i firmie. - Zdjęcie nr 6MULTIMAG – rewelacyjny wynalazek  w domu i firmie. - Zdjęcie nr 7
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Krystian Witaszak
Województwo: Wielkopolskie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48602774450
Telefon 2: +48618790073
Web: www.multimag.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Krystian Witaszak
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe wyposażenie mieszkania
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)