Razem 252 979 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
04.01.2019 09:19

Szukasz stołu, który urzeka swą naturalną urodą i subtelnością? Mamy meble, które mogą Cię zainteresować. Nasza oferta ma nieco kobiecy charakter. Oferowane meble swoim designem przyciągają uwagę ludzi ceniących meble eleganckie, bez dodatkowych upiększeń i zarazem subtelne w swej prostocie. Delikatnie wyprofilowane linie nadają meblom lekkości i wytworności. Inspiracje do tworzenia swoich wyrobów czerpiemy z Włoch, gdzie odbywają się najważniejsze targi branży meblarskiej - Salone Internazionale del Mobile. Mediolan goszczący od kilkudziesięciu lat tę imprezę, wyznacza trendy w aranżacji wnętrz. Włoskie wnętrza i meble są synonimem najlepszego wzornictwa o ponadczasowym charakterze. Włoskie meble, tkaniny oraz zdobne elementy aranżacji wnętrz doskonale opisują klimat panujący w tym regionie świata. My wprowadzamy te motywy do polskiej rzeczywistości! Styl włoski występuje występować w wielu odsłonach. My skupiamy się jednak na dwóch najpopularniejszych: wersji bardziej klasycznej, bogatej w dodatki oraz wersji minimalistycznej, która zbliża nas do współczesnego designu włoskiego.

Aby wykończyć produkt na najwyższym poziomie zaopatrujemy się w najlepszej jakości skóry pochodzące ze sprawdzonych włoskich garbarni. Rocznie zużywamy do produkcji mebli ponad pół miliona metrów kwadratowych skór naturalnych. Każdy błam skóry jest specjalnie selekcjonowany i krojony przez doświadczonych krojczych, dzięki czemu klient otrzymuje tapicerkę najwyższej jakości.

Do dyspozycji klienta jest również bogaty wzornik tkanin. Współpracujemy z renomowanymi producentami tkanin z Włoch. Tkaniny cechują się wyjątkową trwałością i łatwością utrzymania w czystości m.in. dzięki technologii Aqua Clean.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 04.01.2019 09:19
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 553795
Rubryka ogłoszenia: Meble luksusowe, na zamówienie
Widea (0)
 
Zdjęcia (5)
 
Meble włoskie - Zdjęcie nr 1Meble włoskie - Zdjęcie nr 2Meble włoskie - Zdjęcie nr 3Meble włoskie - Zdjęcie nr 4Meble włoskie - Zdjęcie nr 5
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: NOVELLE - Home Couture
Województwo: Opolskie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48343575128
Web: novelle.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy NOVELLE - Home Couture
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Meble luksusowe, na zamówienie
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)