Razem 255 400 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Niewiele firm, które działają w Polsce, utrzymało swoją pozycję w branży przez tak długi czas jak zdołał tego dokonać zakład kamieniarski Janik. Już od 1984 roku ten zakład kamieniarski w Szczecinie oferuje swoim klientom bogaty wybór wyrobów kamiennych różnego rodzaju.

W swojej różnorodnej ofercie, zakład Janik posiada między innymi blaty kuchenne oraz zabudowy kominkowe. Kominki w obecnych czasach wracają do łask po wielu latach w zapomnieniu i coraz więcej osób staje przed wyzwaniem znalezienia odpowiedniej obudowy dla swojego kominka. Obudowa kominkowa wykonana przez zakład kamieniarski Janik jest zawsze dostosowana to wymagań każdego z klientów. Jej wycena jest darmowa, co jest znaczącym ułatwieniem dla klientów tego zakładu, ponieważ mogą oni zorientować się w tym, ile pieniędzy potrzebują zainwestować w cały projekt. Obudowa kominkowa może być zaprojektowana w wersji nowoczesnej i klasycznej - to również stanowi wybór samego klienta. Jak zatem widać, oferta zakładu jest dostosowana do preferencji jego klientów. Sprawia to, że zakład kamieniarski Janik jest doskonałym miejscem, aby zlecić wykonanie wszelkich wyrobów kamiennych. Można go znaleźć przy ul. Balińskiego 7b w Szczecinie.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 12.09.2018 13:01
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 604373
Rubryka ogłoszenia: Kominki
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Kamieniarstwo Stanisław Janik
Województwo: Szczecin (Zachodniopomorskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48913143828
Web: www.kamieniarstwo-szczecin.com.pl/oferta/obudowy-kominkowe
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy Kamieniarstwo Stanisław Janik
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Kominki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)