Razem 255 710 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
31.08.2018 11:41

Nie wiesz, w jaki sposób skutecznie rozjaśnić swoje wnętrze? A może chciałbyś przyozdobić je ciekawymi detalami? Przyjrzyj się ofercie szklanych daszków firmy HouseKrup z Krakowa - być może to jest właśnie to, czego szukasz.

Czym są szklane daszki?

Daszki szklane stanowią bardzo praktyczne, a zarazem naprawdę estetyczne rozwiązanie, które można stosować zarówno w budownictwie przemysłowych, usługowym, jak też mieszkalnym. Przy czym daszek może zostać wykonany, zarówno ze szkła tradycyjnego przezroczystego lub można też np. nadać mu kolor przy użyciu wybranej kolorowej folii w trakcie laminowania. Co więcej na szkle można również wykonać wydruk dowolnej grafiki, co jeszcze bardziej podnosi jego walory estetyczne i sprawia, że jest naprawdę niepowtarzalny.

Gdzie kupisz daszek ze szkła?

Szklane daszki, ale również różnego rodzaju inne elementy szklane, służące do wystroju wnętrz znajdują się w ofercie sklepu HouseKrup w Krakowie. Oferują oni bardzo szeroką gamę produktów, zajmując się nie tylko sprzedażą, ale także montażem wszelkich szklanych elementów, robionych na indywidualne zamówienie.

Elementy szklane w domu potrafią stworzyć naprawdę niesamowity klimat - przekonaj się o tym i Ty już dziś! Zapraszamy do naszego salonu sprzedaży na ulicy Lea 20A w Krakowie, lub do kontaktu mailowego: szklo@housekrup.pl bądź telefonicznego: +48 534 338 308 celem zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 31.08.2018 11:41
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 603133
Rubryka ogłoszenia: Dekoracje
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: HouseKrup - elementy szklane
Województwo: Małopolskie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48534338308
Web: www.housekrup.pl/oferta/daszki-szklane-krakow
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy HouseKrup - elementy szklane
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Dekoracje
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)