Razem 255 400 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
01.02.2018 07:07

Produkujemy świece z wosków naturalnych. Nasze świece są robione w małych partiach. Ręcznie rozlewane. Nasze świece są bezpieczne dla dzieci i zwierząt domowych, nie zawierają ftalanów, nietoksyczne, bez parafiny, hipoalergiczne i ulegają biodegradacji. Są rozlewane ręcznie w Polsce. Wyprodukowane w 100% z soi. Zastosowany wosk sojowy nie zawiera materiału modyfikowanego genetycznie. Nie zawiera pestycydów i herbicydów. Wosk w pełni biodegradowalny, nie zawiera szkodliwych toksyn mających wpływ na człowieka i jego środowisko naturalne. Świeca sojowa w metalowej puszce. Idealna w podróży, na biwak, piesze wędrówki. Idealna w podróży, na biwak, piesze wędrówki. Nasze świece sojowa będą się palić ponad 40 godzin. Stworzyliśmy świece z wosku sojowego o kremowym wyglądzie z doskonałymi ciepłymi zapachami. stosujemy wyłącznie najwyższej jakości surowców do produkcji tej świecy. Wykorzystujemy wyłącznie atestowane woski naturalne. Oferujemy naturalną alternatywę dla wosku pszczelego i wosku palmowego. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Puszka zamykana od góry wieczkiem. Pozwala to utrzymać czystość, łatwo ją przenosić i schować w dowolnym miejscu. Bez problemu spakujesz ją do plecaka bez obawy jej zniszczenia. Klasyczny wygląd naszych świec zadowoli każde, nawet najbardziej wymagające gusta.

Knoty bawełniane jako knoty konwencjonalne stosujemy jako standardowe. Aktualnie część świec zawiera 3 knoty bawełniane co w pełni pozwala na kompleksowe wypalanie wosku. Jednocześnie, świeca daje jaśniejsze światło i silniej uwalnia ukryty w niej zapach. Knoty drewniane powodują, że zapach uwalnia się zdecydowanie szybciej i wydaje charakterystyczny dźwięk. Jak drewno trzaskające w kominku. Drewniane knoty są w 100% ekologiczne.

Zapraszamy na naszą stronę po więcej informacji.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 01.02.2018 07:07
Cena: 15 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 575717
Rubryka ogłoszenia: Dekoracje
Widea (0)
 
Zdjęcia (3)
 
Świece z wosków naturalnych - Zdjęcie nr 1Świece z wosków naturalnych - Zdjęcie nr 2Świece z wosków naturalnych - Zdjęcie nr 3
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Tchaya
Województwo: Cała Polska
E-mail: biuro@tchaya.pl
Web: candles.tchaya.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy Tchaya
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Dekoracje
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)