Razem 263 609 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
02.02.2016 17:41
Oferujemy bogaty wybór folii dekoracyjnych na okna, meble oraz ściany. Tapety oraz bordery. Okleiny meblowe, folie welurowe, folie drewnopodobne, folie witrażowe oraz metaliczne. Szybkie terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny. Wieloletnie doświadczenie w zakresie aplikacji folii. Gwarancja. Zapraszamy do współpracy oraz zakupów w naszym sklepie internetowym.
Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 02.02.2016 17:41
Cena: 7 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 449518
Rubryka ogłoszenia: Dekoracje
Widea (0)
 
Zdjęcia (16)
 
Folie dekoracyjne na ściany i meble - Zdjęcie nr 1Folie dekoracyjne na ściany i meble - Zdjęcie nr 2Folie dekoracyjne na ściany i meble - Zdjęcie nr 3Folie dekoracyjne na ściany i meble - Zdjęcie nr 4Folie dekoracyjne na ściany i meble - Zdjęcie nr 5Folie dekoracyjne na ściany i meble - Zdjęcie nr 6Folie dekoracyjne na ściany i meble - Zdjęcie nr 7Folie dekoracyjne na ściany i meble - Zdjęcie nr 8Folie dekoracyjne na ściany i meble - Zdjęcie nr 9Folie dekoracyjne na ściany i meble - Zdjęcie nr 10Folie dekoracyjne na ściany i meble - Zdjęcie nr 11Folie dekoracyjne na ściany i meble - Zdjęcie nr 12Folie dekoracyjne na ściany i meble - Zdjęcie nr 13Folie dekoracyjne na ściany i meble - Zdjęcie nr 14Folie dekoracyjne na ściany i meble - Zdjęcie nr 15Folie dekoracyjne na ściany i meble - Zdjęcie nr 16
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: profilms
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48733412415
Web: www.profilms.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika profilms
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Dekoracje
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)