Razem 261 082 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Już teraz możesz sam skonfugurować swoją roletę. Korzystając z możliwości internetu, na stronie Sklepzoslonami.pl – stworzyliśmy specjalny system umożliwiający dopasowanie właściwości rolety zewnętrznej aluminiowej wraz z silnikami do rolet nie wychodząc z domu.

Już od blisko dwudziestu lat dostarczamy najlepszej jakości systemy osłonowe, jak na: rolety zewnętrzne, rolety aluminiowe i silniki do rolet, a także plisy oraz moskitiery czy shuttersy. Wszystkie instalowane przez nas produkty cechuje przede wszystkim najwyższa jakość wykonania – są stworzone z materiałów odpornych na użytkowanie nawet przez długie lata.

Nasze rolety zewnętrzne wprowadzą do Państwa domów spokój i komfort, a rolety aluminiowe nie tylko ochronią przed światłem, ale także zapewnią tak istotne we współczesnym świecie bezpieczeństwo. Mogą Państwo również wybrać najlepsze dla swoich potrzeb silniki do rolet, których parametry wypisane są na stronie internetowej Sklepzoslonami.pl.

Rolety zewnętrzne będą więc idealnie dopasowane do Państwa okien. W konfiguratorze można także wybrać dodatkowe wyposażenie, takie jak elementy zabezpieczające czy moskitiery oraz kolory rolet zewnętrznych. Oferta Sklepu zawiera także systemy osłonowe do instalacji wewnątrz pomieszczeń: plisy i okiennice. Również te produkty możemy dostosować dokładnie do Państwa wymagań: zwłaszcza plisy, które pasują do wszystkich rodzajów okien, nawet tych o nietypowych kształtach.

Plisy mają szeroką gamę kolorów, a po dobraniu odpowiedniego materiału można je instalować nawet w kuchni czy łazience. Jesteśmy pewni, że nasze usługi będą spełniały oczekiwania wszystkich klientów – tak pokazują nam lata praktyki i doświadczenia. Produkty z naszej oferty są równie trwałe, co estetyczne i nowoczesne.

Zachęcamy zatem do kontaktu: dostępni jesteśmy pod numerem telefonu 694 694 205 i adresem e-mail: sklep@sklepzoslonami.pl.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 30.09.2015 17:33
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 430336
Rubryka ogłoszenia: Dekoracje
Widea (0)
 
Zdjęcia (8)
 
Rolety zewnętrzne - silniki do rolet - Sklepzoslonami.pl - Zdjęcie nr 1Rolety zewnętrzne - silniki do rolet - Sklepzoslonami.pl - Zdjęcie nr 2Rolety zewnętrzne - silniki do rolet - Sklepzoslonami.pl - Zdjęcie nr 3Rolety zewnętrzne - silniki do rolet - Sklepzoslonami.pl - Zdjęcie nr 4Rolety zewnętrzne - silniki do rolet - Sklepzoslonami.pl - Zdjęcie nr 5Rolety zewnętrzne - silniki do rolet - Sklepzoslonami.pl - Zdjęcie nr 6Rolety zewnętrzne - silniki do rolet - Sklepzoslonami.pl - Zdjęcie nr 7Rolety zewnętrzne - silniki do rolet - Sklepzoslonami.pl - Zdjęcie nr 8
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Sklepzoslonami.pl - sklep z osłonami
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48227832532
Web: sklepzoslonami.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy Sklepzoslonami.pl - sklep z osłonami
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Dekoracje
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)